بازرسی فنی چاه ارت
5/5 - (20 امتیاز)

بازرسی فنی چاه ارت

سیستم اتصال به زمین (سیستم ارت یا ارتینگ) در یک شبکه برق، یک موضوع بسیار مهم و ضروری است که می‌تواند جان افراد و سلامت دستگاه‌ها را از حوادث ناشی از برق‌گرفتگی و اتصالی برق نجات دهد. وقتی که یک سیم حامل جریان، یک سطح فلزی متصل به زمین را لمس می‌کند، تمامی بار ولتاژ قوی به صورت کاملاً ایمن به سمت زمین هدایت می‌شود.

اجرای چاه ارت

جلوگیری از ایجاد ولتاژ بیش از حد – اتصال به زمین همچنین باعث محافظت از مدار در برابر ضربه‌های برق، اتصالی اتفاقی با خطوط ولتاژ بالا و حتی برخورد صاعقه می‌شود.

بازرسی چاه ارت

شرکت آریا ایمن آوات با کادری مجرب و مهندسین طراح در زمینه برق، برق و قدرت تمامی مراحل طراحی، اجرا ،تست سیستم اتصال به زمین را به بهترین شکل انجام میدهند . شرکت آریا ایمن آوات با توجه به سابقه درخشان در طراحی و همچنین اجرای پروژه های دولتی و مهم در این زمینه تجربه بسیاری در اجرای استاندارد سیستم ارتینگ دارد، که این مهم باعث گردیده در طراحی ها به شکل قابل توجه هزینه اجرای سیستم ها را مقرون به صرفه کرده و شرایط نگهداری این سیستم را راحت کرده اند.

بازرسی فنی چاه ارت

بازرسی فنی چاه ارت

استاندارد جرثقیل

تجهیزات تحت پوشش سری استانداردهای ASME B30 (این استاندارد در معرض خطراتیست که به وسیله تمهیدات مکانیکی نمی توان آنها را برطرف کرد، لذا با دارا بودن بینش، مراقبت، و هوش احتمال وقوع خطر کاهش می یابد. بنابراین الزامیست کارکنانی که در استفاده و راه اندازی این تجهیزات نقش دارند، لزوما دقیق و از نظر ذهنی و جسمی واجد شرایط باشند و در مورد راه اندازی و عملیات تجهیز و بارگذاری گذاشت و برداشت) بار آموزش های کافی ببینند. بعضی از ماشین آلات پایه که در مجموعه کاربرد این استانداردها قرار دارند، به تناوب برای کاربردهای باربرداری و یا غیر از باربرداری مورد استفاده قرار می گیرند. در صورت استفاده از اینگونه ماشین آلات در عملیات باربرداری، تمامی مهمات این استاندارد قابل اجرا می باشند.

بازرسی جرثقیل

شرکت آریا ایمن آوات با توجه به داشتن پروانه صلاحیت بازرسی از مرکز ملی استاندارد و وزارت کار و رفاه اجتماعی، می تواند بهترین گزینه برای اخذ مجوز و تاییدیه انواع جرثقیل باشد، شرکت آریا ایمن آوات با توجه به سابقه درخشان در طراحی و همچنین اجرای پروژه های دولتی و مهم در این زمینه تجربه بسیاری در اخذ تاییدیه و گواهی سلامت جرثقیل دارد، که این مهم باعث گردیده در طراحی ها به شکل قابل توجه هزینه اخذ گواهینامه استاندارد جرثقیل را مقرون به صرفه کرده و شرایط نگهداری این ماشین آلات و دستگاه ها را بسیار آسان کرده است.

استاندارد جرثقیل

استاندارد جرثقیل

بازرسی سیستم اعلام و اطفاء حریق

سیستم اعلام و اطفا حریق از تعدادی قطعه الکترونیکی و هوشمند ساخته شده، که در صورت نشتی گاز و یا آتش سوزی به وسیله سنسور هایی که در آن کار شده است از وقوع حادثه باخبر می شود و با به صدا در آوردن آژیر ها به افراد حاضر در محل هشدار می دهد. سیستم یا دستگاه اعلام حریق به تجهیزاتی از آتش نشانی گفته می شود، که هماهنگ با هم جهت هشدار دادن و آشکارسازی وقوع حریق در محیط سازمان یا هر مکان دیگر عمل می کنند و همچنین دستگاه اطفاء حریق تشکیل شده از مجموعه ای از تجهیزات جهت مهار آتش (اطفاء حریق) که غالبا به صورت اتوماتیک کار می کنند، اطفاء حریق سیستم های مختلفی دارد که اصل اطفاء حریق به دستورالعمل های لازم جهت پیشگیری از گسترش حریق و خاموش کردن آن و جلو گیری از آسیب جانی و مالی به افراد حاضر در هر مکان است.

بازرسی فنی و ایمنی سیستم های اعلام و اطفاء حریق

از جمله خدمات قابل ارائه توسط شرکت آریا ایمن آوات با توجه به داشتن پروانه صلاحیت بازرسی سیستم های اعلام و اطفاء حریق از مرکز ملی استاندارد و همچنین وزارت کار و رفاه اجتماعی، طراحی انواع سیستم اعلام و اطفاء حریق و همچنین نصب و اجرا و تاییدیه سیستم اعلام و اطفاء حریق می باشد.

بازرسی سیستم اعلام و اطفاء حریق

بازرسی سیستم اعلام و اطفاء حریق

استاندارد آسانسور

آسانسورها باید مطابق ضوابط مقررات در ساختمان ها نصب، راه اندازی و تحویل گردند و قطعات منفصله و یا مونتاژ شده آن ها مطابق ضوابط سازمان ملی استاندارد به شماره های 1-6303، 2-6303 ساخته شده باشند. آسانسورها پس از نصب و راه اندازی باید توسط صاحب صلاحیت، آزمایش و تحویل گرفته شود. این تحویل گیری مانع از ضمانت شرکت سازنده، فروشنده و نصاب آسانسورها نخواهد بود. عقد قرارداد نگهداری مناسب، با اشخاص حقیقی و حقوقی صاحب صلاحیت در حین بهره برداری، همواره الزامی است. در غیر این صورت مسئولیت آسانسور با کارفرما یا بهره بردار ساختمان خواهد بود و باید در قبال هر حادثه ای پاسخگو باشند.

شرکت آریا ایمن آوات با توجه به داشتن پروانه صلاحیت بازرسی فنی انواع آسانسور از مرکز ملی استاندارد و همچنین وزارت کار و رفاه اجتماعی، با سابقه های درخشان در زمینه بازرسی فنی و گواهی سلامت آسانسور، مناسبترین و مقرون به صرفه ترین گزینه برای اخذ تاییدیه و گواهینامه آسانسور به شمار می رود.

استاندارد آسانسور

استاندارد آسانسور

شرکت بازرسی آریا ایمن آوات, یک شرکت معتبر و با سابقه در زمینه بازرسی و خدمات ایمنی می باشد. شرکت آریا ایمن آوات با بهره گیری از کادری مجرب و متخصص در زمینه های مختلف ایمنی و ایجاد دفاتر شعب در کل کشور، خدمات ایمنی را برای تمامی شرکت ها،سازمان هاو صنعتگران عزیز در سراسر کشور آسان نموده است .

تهران دریاچه چیتگرخیابان موج خیابان امیری صفت برج پارامیس واحدA16
09122938648
02144929169 / 02146055914
02133660141 (دفتر شرق)
02144929964
info@ariyahse.com
شنبه تا پنجشنبه از ساعت 8.00 – 18.00 جمعه ها تعطیل میباشد